Stará Ľubovňa, 3.6.2016

V Ľubovnianskej knižnici viac ako štyridsiatim deťom zo Základnej školy na Komenského ulici (v Starej Ľubovni)  čítali vzácni hostia a priatelia knižnice: primátor mesta Stará Ľubovňa PhDr. Ľuboš Tomko a animátor voľného času Mgr. Jozef Jendrichovský, knižnicu zastupovala jej riaditeľka, Mgr. Ivana Šipošová. Čítajúcim i počúvajúcim krásne zahrali žiačky Základnej umeleckej školy Jána Melkoviča v Starej Ľubovni Timea Anna Wilmanová a Sára Sokolová pod vedením pani učiteľky Márie Budzákovej.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pripájam citát z FB profilu primátora mesta Ľuboša Tomka:

Dnes som zúčastnil sympatického podujatia, ktoré organizovala Ľubovnianska knižnica pod patronátom prezidenta SR Andreja Kisku. Spolu s p. riaditeľkou Ivanou Šipošovou a Jožkom Jendrichovským sme čítali deťom. Osobne som čítal o Grázlikovi Gabovi, ktorý neznášal chodiť von a najradšej bol doma pri telke a za počítačom. Za odmenu som dostal záložku s textom: Veľmi Ti pristane nos zaborený v knihe.

 

Mgr. Elena Vranovská

Stará Ľubovňa číta deťom